Główna Na drogach W cenie tego iPhone możesz kupić samochód. I to Mercedesa klasy S. Jak to możliwe?

W cenie tego iPhone możesz kupić samochód. I to Mercedesa klasy S. Jak to możliwe?

przez Sławek Kajzar
0 komentarz

Czy da się kupić dobry samochód w cenie telefonu? Oczywiście, że tak. Na rynku debiutuje nowy iPhone 12. Jego wersja Max Pro kosztuje 7199 zł. Co można nabyć w tej cenie?

Ceny telefonów od kilku lat rosną. Za dobry, nowy model trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych i nikogo to nie dziwi. Nie nam oceniać, czy to dużo. W tej cenie można jednak kupić dobry, nawet luksusowy samochód. Jaki?

W cenie nowego iPhone 12 można kupić np. Audi A8, BMW Serii 7, albo Mercedesa klasy S. Nikt ni twierdzi, że będą to kolekcjonerskie perełki, ale znajdziemy takie limuzyny w dobrym stanie, gotowe do jazdy. Nawet takie, które przejdą bez problemu badanie techniczne.

iphone mercedes

Co wybrać: iPhone, czy samochód?

Wspomniane wyżej limuzyny znajdziemy w cenie telefonu, ale będą to samochody stare, niosące ślady używania. Ale za wspomniane wcześniej 7200 zł da się kupić dobry samochód, który idealnie spełni rolę naszego daily. OtoMoto podpowiada – znajdziemy tu na przykład zadbanego Passata, Clio, Astrę, albo Corsę.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej