Główna E-Mobilni Polestar 2 wyprzedził Tesla Model 3 Performance?!

Polestar 2 wyprzedził Tesla Model 3 Performance?!

przez Krystian Paduch
0 komentarz

Każdy fan samochodów elektryczny wie, jak szybka jest Tesla Model 3. Jak wypadła w bezpośrednim starciu na DRAG RACE z wchodzącym na rynek Polestar 2?

Rynek aut elektrycznych

Kiedy myślisz o samochodach elektrycznych, zapewne przychodzi ci na myśl właśnie Tesla. Dlaczego? Ponieważ jest to mocny gracz na rynku elektryków. Co więcej, jak już pisaliśmy, Tesla przejmuje w niektórych krajach, sporą część rynku aut importowanych. Nie jest tajemnicą, że Model 3 odegrał niebywałą rolę w utrzymaniu Tesli na swojej pozycji. Jest to dość dopracowany model, który zyskał wielu fanów wśród użytkowników aut elektrycznych.

Wiadomo, że nie tylko Tesla produkuje takie elektryczne samochody. Jednym z konkurentów Tesla Model 3 jest Polestar 2, który, jak już pisaliśmy, miewał także swoje wpadki. Tym razem możemy powiedzieć, że Polestar 2 jest przynajmniej w jednej kategorii szybszy od swojego rywala Tesli Model 3 Performance. Powiemy nawet więcej — wyprzedza Teslę o kilka długości. Cóż to za kategoria?

Polestar 2

Wyścig czas zacząć

Z materiału, jaki zamieścił na swoim kanale Rory Reid z AutoTrader, możemy podziwiać wyścig dwóch aut elektrycznych w słynnym Drag Race. Chciał pokazać, jak wypadną w bezpośrednim starciu obydwa auta w szczególności, jeśli chodzi o ich przyśpieszenie.

Które auto elektryczne okazało się szybsze w tym porównaniu? Warto nadmienić, że Rory Reid przeprowadził trzy próby na przyśpieszenie. Dwie z nich były na jazdę do przodu, ale ta trzecia próba okazała się zaskoczeniem — przyśpieszenie do tyłu. Na nagraniu jest kilka ciekawych momentów pokazujących przewagę Polestar 2. Ale czy udało mu się wyprzedzić Tesla Model 3 Performance. I jeszcze jedno. Czy udało mu się pokonać Teslę we wszystkich trzech próbach?

Polestar 2

Zanim zaczniesz oglądać nagranie, napisz w komentarzu, który samochód elektryczny wygra w tym porównaniu? Który z nich zostanie mistrzem szybkości, z jaką porusza się do tyłu?

Zachęcamy do obejrzenia tego niecodziennego wyścigu, a w komentarzach napiszcie, jak wam się podobało.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej