youtuber
Główna Na drogach Youtuber spalił swojego Mercedesa-AMG GT 63 S! Nie zgadniesz dlaczego!

Youtuber spalił swojego Mercedesa-AMG GT 63 S! Nie zgadniesz dlaczego!

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Sądziliśmy, że gościa który zrzucił swojego Mercedesa-AMG G63 z helikoptera już nic nie przebije. Ten Youtuber wszedł jednak na wyższy poziom abstrakcji i po prostu spalił swoje auto warte fortunę i to z prozaicznego powodu!

youtuber

Youtuber pokonuje kolejną granicę absurdu

Mikhail Litvin to rosyjski vlogger, który już od jakiegoś czasu toczył batalię z dealerem Mercedesa. Wedle doniesień, jego Mercedes-AMG GT 63 S ciągle się psuł, co wyjątkowo mocno irytowało tego młodego człowieka. Rosyjskie źródła donoszą, że samochód pięciokrotnie trafiał do serwisu dealera, a ten za każdym razem znajdował wymówki, aby nie naprawiać pojazdu. Wszystkie usterki rzekomo nie podlegały gwarancji, a ich naprawa potrafiła trwać tygodniami.

youtuber

W końcu Mikhail nie wytrzymał i postanowił pokazać Mercedesowi (i przy okazji całemu światu), do czego nadaje się ich auto. Wyjechał nim na środek łąki, wyciągnął kilka kanistrów z benzyną i oblał nią auto. Następnie zagryzając kiełbaskę z grilla, najzwyczajniej podpalił ulatniającą się benzynę. Auto natychmiast stanęło w płomieniach, a miliony ludzi na całym świecie może teraz patrzeć, jak pali się Mercedes warty stos pieniędzy.

youtuber

Fejm się zgadza, a kasa nie?

Kanał Rosjanina obserwuje na YouTube prawie 5 mln użytkowników. Filmik z płonącym Mercedesem w chwili momentu pisania tego tekstu ma już ponad 8,5 mln odsłon. Jesteśmy ciekawi, czy te zawrotne cyfry i wyjątkowo medialna akcja ze spaleniem Mercedesa się zrekompensują. Wartość auta to kilkaset tysięcy złotych lub więcej, w zależności od opcji, w której był skonfigurowany.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej