bmw
Główna Na drogach Sebix w BMW chciał dać nauczkę kierowcy tira. Odjechał z pełnymi majtami

Sebix w BMW chciał dać nauczkę kierowcy tira. Odjechał z pełnymi majtami

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Szeryfowanie, czyli wymuszenie hamowania na pojeździe jadącym z tyłu jest niestety często widywaną praktyką na drogach. Identycznie zachował się ten kierowca BMW, który jednak ostatecznie sam dostał porządną nauczkę.

Zero zrozumienia

Kierowcy osobówek często pieklą się, gdy lewy pas zajmuje samochód ciężarowy. O ile sytuacja jest częściowo zrozumiała w miejscach, gdzie np. obowiązuje zakaz wyprzedzania dla tych pojazdów, to w innych to po prostu czysta głupota. I właśnie takim przykładem głupoty w najczystszej postaci jest bohater opisanego tutaj BMW.

bmw

Droga prowadząca przez las, linia przerywana i ciągnik rolniczy wlokący się prawym pasem. Bez względu na to, jakim pojazdem byście jechali, to decyzja o wyprzedzaniu zdaje się oczywista. Taką samą podjął kierowca ciężarówki. Ta jednak nie spodobała się mężczyźnie jadącemu za nim w BMW.

Gdy ciężarówka zakończyła swój poprawnie wykonany manewr wyprzedzania, po chwili wyprzedził ją kierowca niemieckiego samochodu. Zamiast spokojnie odjechać, to postanowił dać wyraz swojemu niezadowoleniu z wykonanego manewru przez tira i przyhamować wielotonowy zestaw. To był błąd.

bmw

BMW vs ciężarówka

Szofer BMW najprawdopodobniej sądził, że tir będzie mocno hamował, gdy zobaczy święcące się światła stopu w jego pojeździe. Jakież musiało być jego zdziwienie, gdy ciężarówka niespecjalnie zwalniając, uderzyła w jego zderzak. Cwaniaczek natychmiast wcisnął gaz i odjechał. Kawałek dalej prawdopodobnie chciał sprawdzić uszkodzenia na zatoczce, ale wizja spotkania się z kierowcą, który już raz mu dał nauczkę, zapewne go do tego zniechęciła. Odjechał więc przed siebie bogatszy o nowe doświadczenie i zapewne kilka gramów łajna w spodniach.

To już kolejna podobna akcja, którą opisujemy w ostatnich dniach. Kilka dni temu nie mniej spektakularnie zakończyła się inna próba cwaniactwa, która miała miejsce w Polsce. Sami zobaczcie: KLIK

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej