salon bmw
Główna Motonowości Pandemia pandemią, a kolejny salon BMW w Polsce już otwarty

Pandemia pandemią, a kolejny salon BMW w Polsce już otwarty

przez Izaak Chwist
0 komentarz

16 listopada otwarto drugi salon dealerski BMW Premium Arena w Łodzi. Nowy obiekt o powierzchni ponad 5000 m2 mieści się w północno-zachodniej części miasta przy ul. Al. Włókniarzy 48.

Grupa Dealerska Bednarek działa w branży motoryzacyjnej od 1992 roku. Od ponad 8 lat prowadzi salon BMW i MINI Premium Arena przy ul. Rokicińskiej 190 w Łodzi. Zdobyte w tym czasie doświadczenie, zespół Premium Areny wykorzysta w nowej lokalizacji.

salon bmw

Nowy salon BMW

Salon składa się z trzech kondygnacji, a przed budynkiem wydzielono prawie 160 miejsc parkingowych. Na parterze eksponowana jest pełna gama produktów marki BMW, wraz z liniami modelowymi BMWi. Mieści się tu także poczekalnia dla klientów, strefa sprzedaży akcesoriów i lifestyle, dział obsługi posprzedażnej oraz serwis. W nowym warsztacie znalazło się aż 14 stanowisk serwisowych, specjalne pomieszczenie do auto-detailingu, trzypoziomowy magazyn części zamiennych oraz myjnia automatyczna.

salon bmw

Fot. BMW

Poziom + 1 to rozbudowana strefa biurowa, gdzie klienci znajdą m.in. Dział sprzedaży korporacyjnej, Dział usług finansowych, Dział napraw blacharsko-lakierniczych czy tzw. hotel kół, który pomieści łącznie aż 528 kompletów. Na poziomie -1 Premium Arena oferuje także 50 samochodów, które mogą być prezentowane klientom całorocznie, bez względu na warunki atmosferyczne. Wśród nich znajdują się zarówno pojazdy używane BMW i MINI, jak również ekspozycja nowych aut. Ponadto, wydzielono tutaj przestrzeń na nowoczesne CAR-SPA, które zajmuje niemal 200 m2.

Powiązane artykuły

0 0 Zagłosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej