akcja serwisowa
Główna W korku Akcja serwisowa dwóch popularnych marek w Polsce! 3600 aut z bublem

Akcja serwisowa dwóch popularnych marek w Polsce! 3600 aut z bublem

przez Izaak Chwist
0 komentarz

3600 egzemplarzy samochodów musi trafić do serwisów. Akcja serwisowa dotyczy dwóch francuskich producentów, a informuje o niej UKOiK.

Akcja serwisowa

Fabryczny problem z paskiem rozrządu dotyczy 3600 pojazdów marki Citroen oraz Peugeot. Wiadomo, że akcja naprawcza obejmie między innymi auta: Peugeot 308, 3008 oraz Citroen C4. Problem jest bardzo poważny i wymaga pilnej wizyty w serwisie.

peugeot citroen

Według informacji podanych przez UKOiK zużycie paska rozrządu może spowodować uszkodzenie elementów układu wspomagania hamowania. A to w konsekwencji może doprowadzić do wystąpienia ryzyka ograniczenia lub całkowitej utraty wspomagania, co zwiększa ryzyko niebezpiecznej sytuacji i wypadku.

Wiadomo również, że właściciele pojazdów z wadą konstrukcyjną otrzymali już informację o konieczności wizyty w serwisie. Dokładnie 1099 Citroenów oraz 2583 Peugeotów w najbliższym czasie odwiedzi ASO w celu usunięcia problemu z paskiem rozrządu.

Źródło: UOKiK

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej