Główna Motonowości Nagroda dla Audi A3! Zasłużona?

Nagroda dla Audi A3! Zasłużona?

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Kultowa nagroda dla A3, w kategorii samochodów kompaktowych. Złotą Kierownicę! Zwycięzce wyłoniło międzynarodowe jury.

Marka, kolejny raz otrzymała kultową nagrodę! Złota Kierownica, to najbardziej prestiżowy plebiscyt, w którym nagradzane są premiery samochodowe. Po raz pierwszy, odbyły się w 1976 roku!

W tym roku, w pierwszym etapie, swoje głosy oddawali czytelnicy magazynu “Auto Bild”. Wyłoniono 24 finalistów, spośród których jury wybrało zwycięzcę. Wszystkie głosy zliczono pod okiem notariusza. Istotne jest, aby nie doszło do żadnej pomyłki.

Jororami tego konkursu są byli kierowcy wyścigowi, prezenterzy telewizyjni, oraz eksperci z “Auto Bild”.
W konkursie brało udział, aż 63 modele w 8 kategoriach. W każdej z kategorii, do finału kwalifikowały się 3 modele.

Wyłonienie zwycięzcy

 

Wybór nie był prosty. Do finału, z którego wybrano zwycięzce trafiło 24 uczestników. Jurorzy wyłonili zwycięzce na podstawie testów samochodowych, które wcześniej przeprowadził “Auto Bild”. Nowe Audi A3 Sportback, nie miało sobie równych.

Nie jest to pierwsza tego typu nagroda dla Audi A3. Nie da się ukryć, że jest to jeden z najbardziej udanych modeli. Do tej pory, nagrodę Złotej Kierownicy otrzymało trzy razy: w 1996, 2012 i 2013.

Audi A3 istnieje w wielu wersjach, niewątpliwie cieszą się popularnością. Przede wszystkim, są to: Audi S3, A3 Limousine.  Na zakończenie, nie można zapomnieć o istotnie często wybieranym modelu, więc hybryda typu plug-in.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne wersje, tego kultowego już modelu!

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej