audi
Główna Na drogach Moc Audi przerosła 18-latka. Roztrzaskał auto na drzewach

Moc Audi przerosła 18-latka. Roztrzaskał auto na drzewach

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Niestety w ostatnim czasie często słyszmy o poważnych zdarzeniach drogowych z udziałem młodych kierowców. Tym razem chłopak w Audi mocno roztrzaskał swój samochód.

Brak doświadczenia i brawurowa jazda – to niestety częste cechy młodych kierowców, którzy dopiero co uzyskali uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Ułańska fantazja często doprowadza do bardzo poważnych wypadków, które niejednokrotnie kończą się tragicznie. Tym razem na szczęście chłopak przeżył.

audi

Fot. Policja

Audi wypadło z drogi

Wypadek miał miejsce 7 grudnia tego roku, na drodze wojewódzkiej nr 319 na terenie gminy Kotla. Policjanci informują, że 18-latek prawdopodobnie wskutek nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Auto następnie uderzyło w drzewa i uległo mocnym zniszczeniom.

Chłopak wyszedł z samochodu o własnych siłach, ale odniósł poważne obrażenia. Stwierdzono u niego złamania oraz liczne obrażenia. Mimo wszystko może mówić o ogromnym szczęściu.

Funkcjonariusze informują również, że kierowca był trzeźwy i przewieziono go do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: Policja

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej