Android Auto
Główna W korku Android Auto – oficjalna aplikacja nareszcie w Polsce!

Android Auto – oficjalna aplikacja nareszcie w Polsce!

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Android Auto to popularny system samochodowy, który pozwala na wyświetlanie aplikacji z telefonu, na ekranie w samochodzie. System działa już w innych krajach, takich jak: Boliwia, Chile, czy Urugwaj. Polska musiała poczekać na swoją kolej, jednak jej moment nadchodzi! W przeciągu kilku miesięcy system będzie dostępny również w naszym kraju.

Użytkownicy androida musieli odczekać swoje. System jest dostępny w innych krajach, jednak Google obiecuje, że w Polsce pojawi się w przeciągu kilku miesięcy. Apple Car Play od dawna sprawnie funkcjonuje, a użytkownicy bardzo go sobie chwalą. Ułatwia on korzystanie z aplikacji, które są na telefonie, z pozycji kierowcy, np. mapy Google, aplikacje muzyczne, jak Spotify, Deezer, oraz wiadomości i kontakty. Na czym to właściwie polega?

Po podłączeniu telefonu kablem, na ekranie w samochodzie wyświetlą się aplikacje. Oczywiście, potrzebny jest do tego odpowiedni telefon, aplikacja, oraz pojazd, który obsługuje Android Auto. Większość posiada tę opcję, jednak warto się upewnić. Ze względu na popularność całej operacji, telefony z systemem Android 10 posiadają fabrycznie wgraną funkcję trybu samochodowego. Bardzo ułatwia to sprawę.

Za kilka miesięcy, użytkownicy androida będą mogli cieszyć się wszystkimi funkcjami, które oferują producenci samochodowi. Znacie ten system? Czekacie, aż pojawi się w Polsce?

Więcej artykułów:

Odmowa przyjęcia mandatu – to już przeszłość?!

Hyundai rozmawia z Apple — czy wreszcie powstanie Apple Car?

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej