policja
Główna Na drogach Wypadek na podkarpaciu z tragicznym skutkiem

Wypadek na podkarpaciu z tragicznym skutkiem

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Wypadek miał miejsce w Sandomierzu, w województwie podkarpackim. 43-letni kierowca, jak później ustalono, z powiatu kolbuszowskiego, samochodu nie zatrzymał się do kontroli policyjnej. Rozpoczął ucieczkę, która skończyła się dla niego tragicznie.

Zdarzenie miło miejsce w piątek (8 stycznia) o godzinie 22:30 na ulicy Krakowskiej w Sandomierzu. Policja zauważyła volkswagena golfa, który przejechał po linii ciągłej. Zachowanie wzbudziło podejrzenie u mundurowych, więc postanowili go zatrzymać. Ten wtedy rozpoczął ucieczkę. Jechał w stronę Tarnobrzega, czyli województwa podkarpackiego. Spowodowało to szybkie dołączenie się do akcji radiowozów z pobliskich posterunków.

wypadek

W miejscowości Jaślany, w powiecie mieleckim, policja ustawiła blokadę. Tam też miał miejsce wypadek i zakończył się pościg. Według relacji kierowca na pewno widział ustawioną blokadę, mimo to nie zatrzymał się i z całą prędkością uderzył w stojące na drodze radiowozy. Całe szczęście, policjanci zareagowali szybko i udało im się wydostać z pojazdów.

Volkswagen Golf stanął w płomieniach, razem z kierowcą w środku. Mimo działań prowadzonych przez służby, czyli szybkiej reakcji oraz akcji reanimacyjnej, 43-latka nie udało się uratować. Na miejscu zdarzenia pojawiła się prokuratura, która zabezpieczyła wszystkie ślady, oraz zapisy z wideo rejestratorów. Niestety, nie udało się ustalić powodu ucieczki mężczyzny.

Więcej artykułów:

Przepisy ruchu drogowego, których warto przestrzegać

Odmowa przyjęcia mandatu – to już przeszłość?!

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej