nissan
Główna Motonowości Nissan, czyli kolejny producent z nowym logiem!

Nissan, czyli kolejny producent z nowym logiem!

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Na początku 2021 roku, Kia hucznie zaprezentowała swoje nowe logo. W jej ślady może mniej efektownie, poszedł Nissan. Marka również postawiła na rozpoczęcie roku z nowym logiem. Podoba Wam się?

Nowe logo, na ten moment jest widocznie w jednym salonie w europie. Jest to Van Mossel w Amsterdamie. Powstało ono głównie ze względu na samochody elektryczne, które mają być masowo produkowane przez markę, oraz z przyczyn marketingowych. Firma odnotowała straty, więc ma nadzieję, ze zmienione logo pomoże jej się odbudować.

nissan

fot. https://www.motofakty.pl/artykul/nissan-marka-wprowadza-nowe-logo.html

Projektowanie przebiegało skrupulatnie. Pracował nad nim sztab ekspertów, którzy brali pod uwagę różne aspekty, m.in. regulacje w stosunku do samochodów elektrycznych. Dobór grubości konturu, czy ma być podświetlane, każdy aspekt dokładnie opracowano.

Nowe logo, na ten moment znajduje się tylko na jednym modelu. Jest to Ariya. Na temat zmiany wypowiedział się główny dyrektor salonu w Amsterdamie. Nie ukrywa on, że pandemia koronawirusa wpłynęła negatywnie na sprzedaż samochodów w firmie. Logo, ma symbolizować zmianę, a dokładniej to, że producent nieustannie dąży do perfekcji. Mają nadzieję, że wpłynie to na większą sprzedaż samochodów. Początek 2021 roku, w branży motoryzacyjnej można podsumować jako „nowe logo, nowy start”.

Nissan

To japoński producent samochodów. Obecny jest w ponad 160 krajach i regionach. Na jego popularność na pewno wpłynęło kupienie 35% akcji w firmie przez innego producenta, Renault. Z biegiem czasu ich udział rósł. Na obecną chwilę wynosi on 43,4%. Marka w przeciągu ostatnich lat skupia się na produkcji samochodów elektrycznych. Na 2021 rok plany są podobne. Życzymy powodzenia!

Więcej artykułów:

Kia zaprezentowała nowe logo — pokazało go setki dronów

Nissan wdrożył plan naprawczy — czy zniknie z Europy?

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej