audi rs7
Główna Na drogach Audi RS7 wyciągnęło ze śniegu autobus – Rosja

Audi RS7 wyciągnęło ze śniegu autobus – Rosja

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Jak niecodzienne zdarzenie, to tylko w Rosji! Sportowy samochód, Audi RS7 wyciągnęło autobus z zaspy. Zdarzenie wzbudziło dużo emocji, chociaż jeżeli chodzi o sytuacje na drodze w tym kraju, nie wiem, co jeszcze może nas zdziwić.

Stan dróg w Rosji pozostawia wiele do życzenia. Patrząc na ilość dziur, które można tam znaleźć, zakup sportowego samochodu z niskim zawieszeniem, wydaje się skrajnie nieodpowiedzialny. Większe zastosowanie znalazłyby pojazdy terenowe. Jednak są sytuacje, w których pojazd sportowy okazuje się niezbędny! Tak było tym razem.

Spadł śnieg, zapanowała istnie zimowa sceneria. Audi RS7, czyli czterolitrowy silnik V8 o mocy do 560 do 605 KM z napędem na cztery koła. Jest to klasyk w motoryzacji sportowej. Znajduje wielu fanów, nie ukrywam, że sama do nich należę. Niedawno znalazł swoje inne zastosowanie! Pełnił funkcję ciągnika, i pomógł wydostać autobus, który zakopał się w zaspie. Cała akcja poszła sprawnie i wzbudziła niemałe zainteresowanie. Stało się tak dzięki mocy, którą dysponuje pojazd. Inaczej byłoby ciężko, ponieważ kierowca rozkręcił samochód do ponad 300 km/h!

Takie wydarzenia tylko w Rosji. Może warto w takiej sytuacji, przemyśleć zakup sportowego samochodu na zimę. Może sobie poradzić lepiej, niż niejedna terenówka.

Więcej artykułów:

Pandemia spowodowała wzrost kradzieży samochodów

Dacia Bigster Concept — SUV, który daje nadzieję!

Komendant prowadził samochód pod wpływem alkoholu

Powiązane artykuły

0 0 Zagłosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej