WOŚP
Główna W korku WOŚP: wyjątkowy gest dwóch influencerów

WOŚP: wyjątkowy gest dwóch influencerów

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Młodsza publiczność pewnie ich zna, a jeżeli nie przybliżymy bohaterów niecodziennego zdarzenia. Dwóch influencerów: Budda, czyli youtuber, oraz znany z Instagrama @mgp_garage wspomogli akcję WOŚP. Wrzucili do puszki 20 tys. zł! Wolontariuszki były w szoku.

Takie gesty nie zdarzają się codziennie, a jak już się zdarzają, to warto je nagłaśniać. 31 stycznia odbył się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dwóch influencerów hojnie wspomogło akcję. Pierwszy z nich, znany wśród młodzieży i nie tylko, jako Budda. Tak naprawdę Kamil, czyli youtuber z Krakowa. Prowadzi kanał na: Budda.TV. Porusza na nim głównie tematykę motoryzacyjną. Zasłynął z tuningów swoich samochodów: Audi RS3 i Mercedesa A45. Później kanał się rozrastał, publikowane były coraz to ciekawsze, bardziej dopracowane treści. Nauka driftu, wyścigi, rozbudowane tuningi i testy luksusowych samochodów.

WOŚP

fot. wośp

Drugi z nich to Bartek, który jest wspólnikiem Kamila. Popularność zyskał przede wszystkim na Instagramie, przez samochody, których jest właścicielem. Są nimi m.in.: Lamborghini Huracan EVO, Mercedes GLC63s czy Yaris GR. Oczywiście to tylko niektóre z nich, aby zobaczyć wszystkie, zapraszamy na Instagrama @mgp_garage. Panowie postanowili połączyć swoje zasięgi oraz pasję motoryzacyjną i wesprzeć akcję charytatywną. Wystawili na aukcję BMW E36 ze zrobionym wydechem, nowym silnikiem, które zostało wylicytowane za 18 tys. zł!

To jeszcze nie koniec. W sam dzień finału, czyli 31 stycznia, wrzucili do puszki w Zakopanem 20 tys. zł!. Wolontariuszki były w szoku. Całość została nagrana i wrzucona na kanał Buddy. Materiał jest bez reklam, więc widać, że akcja ma na celu tylko i wyłącznie pomoc, a nie dodatkowy zarobek z wyświetleń. Warto nagłaśniać takie akcje, ponieważ nie zdarzają się codziennie. Cały materiał można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=NmB5ger-vKg.

Warto pomagać!

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej