Youtuber
Główna Na drogach Youtuber zamienił swojego Hellcata na … rydwan? [WIDEO]

Youtuber zamienił swojego Hellcata na … rydwan? [WIDEO]

przez Krystian Paduch
0 komentarz

Pewien youtuber nadał zupełnie nowego znaczenia „koniom mechanicznym”. Jego samochód został wyposażony w koła, które wywołały furorę wśród przechodniów.

Youtuber o nazwie “WhistlinDiesel” właśnie podniósł termin „moc koni mechanicznych” na zupełnie nowy poziom. Zastanawiasz się, jak wyglądałby współczesny rydwan z kołami powozu? Możesz to zobaczyć na własne oczy. Film przedstawia zastosowanie niestandardowych aluminiowych kół zamontowanych do Dodge Challenger Hellcat.

Youtuber w swoim rydwanie

Koła jakie zastosował wychodzą poza karoserię samochodu dzięki dodatkowym piastom. Przyznaj, że wygląda to, co najmniej komicznie. Jest to chyba najbardziej niestandardowo wyglądający muscle car, jaki można zobaczyć. Dodatkowo jego kierowca również wygląda niecodziennie w tym stroju. Na filmie widać jak youtuber jedzie do miasta, wywołując szereg różnych reakcji ludzi, którzy nie przechodzą obojętnie wobec tego rydwanu. Przejeżdża w pewnym momencie przez skrzyżowanie, na którym mija radiowóz policyjny. Kiedy wszystkie 707 koni mechanicznych samochodu spadają na ziemię, pojazd wydaje się mieć problemy z przyczepnością do drogi. No cóż, pewnie dlatego, że jego kopyta są bardzo cienkie i nie mogą utrzymać mocy tego ogiera.

Przy końcu filmu widać również palenie gumy na drodze, jak również i oranie Hellcatem po polu. Obejrzyj całe wideo, aby zobaczyć wszystkie szaleństwa tego youtubera. W chwili pisania tego artykułu obejrzało go już ponad 4 mln razy i to w ciągu zaledwie dwóch dni. Warto dodać, że nie jest to jedyne wideo z zastosowaniem podobnych kół we współczesnym samochodzie. Na swoim kanale, który ma 1,85 mln subskrypcji, youtuber chwali się również innymi swoimi projektami. Jeden z nich pokazujemy na zdjęciu poniżej.

Youtuber

fot. Whistlindiesel

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej