ceny paliw
Główna W korku Kierowcy muszą przygotować się na wyższe ceny paliw

Kierowcy muszą przygotować się na wyższe ceny paliw

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Ze względu na otwarte hotele i pensjonaty, Polska zaczęła podróżować. Co za tym idzie? Ceny paliw poszły w górę. Są jednak miejsca, w których może być nieco taniej. Gdzie? Odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule.

Wzmożony ruch na trasach nie mógł przejść bez echa na stacjach benzynowych, które również narzekały na straty z powodu pandemii. Hotele są otwarte jeden dzień, a już można zauważyć wyższą cenę za litr benzyny, ale i oleju napędowego. Kierowcy muszą liczyć się z większymi opłatami.

Ceny określane są jako jedne z najwyższych od dłuższego czasu. Za litr benzyny czy oleju napędowego musimy zapłacić niespełna 5 zł! Dla pocieszenia sytuacja nie ma miejsca tylko w Polsce. Cała Europa i nie tylko, bo Wielka Brytania również, borykają się z tym samym problemem.

ceny paliw

Warto pamiętać, że przy drogach szybkiego ruchu, autostradach ceny paliw zawsze będą wyższe. Żeby zapłacić mniej, powinniście się udać na wylotówki z miast, lub stacje benzynowe przy centrach handlowych. Warto szukać informacji na ten temat w Internecie. Istnieje wiele stron, które na bieżąco monitorują ceny w każdym mieście.

Wypoczynek w Polsce stanie się drogą imprezą!

Więcej artykułów:

Pogoda nie rozpieszcza kierowców, a inspektorzy ITD nie ułatwiają

Koniec Innogy Go w Warszawie! Popularny carsharing wycofuje swoje samochody

Yanosik – popularna aplikacja wśród kierowców wprowadza nową funkcję

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej