Car of the year
Główna W korku Car Of The Year Polska otrzymuje…Kia Sorento!

Car Of The Year Polska otrzymuje…Kia Sorento!

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Jeden z najbardziej prestiżowych tytułów, o który walczy każdy producent samochodowy. Tytuł Car Of The Year 2021 otrzymała Kia Sorento. Warto zaznaczyć, że Kia otrzymała nagrodę kolejny rok z rzędu. Gratulacje!

Samochód nie miał sobie równych. 21 doświadczonych dziennikarzy zdecydowało, że jeden z najważniejszych tytułów otrzyma Sorento. Tuż za nią na podium znalazła się Toyota Yaris. Według wielu specjalistów to właśnie ona powinna otrzymać tytuł zwycięzcy.

Car of the year

Na trzecim miejscu uplasował się Volkswagen ID3, na czwartym: Skoda Octavia a na piątym: Porsche Taycan. Ten ostatni może być zaskoczeniem, ponieważ tytuły zwykle zdobywały samochody przystępne cenowo dla każdego. Porsche jednak tak bardzo podbiło rynek, że musiało zostać docenione.

Spodziewaliście się takiego werdyktu? Dla wielu, jak już wspomniałam, był zaskoczeniem. Dlaczego? Być może kierowali się wynikami sprzedażowymi, a w tych bezsprzecznie triumfowała Toyota. Pojazdów tej marki jest również najwięcej na ulicach, jednak może to wynikać z faktu, że działają w wypożyczalni samochodów na minuty: Panek. Są bardziej rozpoznawalne i przyciągające uwagę.

Jednak według specjalistów, którymi było 21 dziennikarzy, specjalistów w swoim fachu, to Sorento zasłużyło na uznanie w 2021 roku. Jak myślicie, kto otrzyma tytuł w Car Of The Year 2022? Piszcie w komentarzach swoje propozycje!

Więcej artykułów:

Mercedes-Benz obchodzi jubileusz: 50 milionów samochodów osobowych

Utrata prawa jazdy za spowodowanie wypadku!

Nowy przepis dla kierowców nie znajdzie swojego zastosowania?

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej