Książę Karol
Główna W korku Książe Karol z rodziny królewskiej w Tesli Modelu S

Książe Karol z rodziny królewskiej w Tesli Modelu S

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Książę Karol, czyli syn królowej Elżbiety i księcia Filipa, był widziany pod szpitalem w wyjątkowym samochodzie. Tesla Model S była zaskoczeniem dla wielu. Eksperci twierdzą, że to nie był przypadek, a wydarzenie miało wyraźny przekaz.

Rodzina królewska słynie z dobrych samochodów, jednak tylko tych brytyjskich. Bentley, Jaguar czy Rolls-Royce to w nich głównie widywano głowy Wielkiej Brytanii. Z tego powodu, Tesla Model S była zaskoczeniem. Książę Karol podjechał nią pod szpital, w którym obecnie przebywa jego ojciec, czyli książę Filip. Eksperci uważają, że całe wydarzenie miało swój komunikat i nie było przypadkowe.

Jak to mówią, w królewskiej rodzinie z Wielkiej Brytanii nic nie dzieje się przypadkowo. Tak było i tym razem. Niektórzy może nie wiedzą, a warto to zaznaczyć w tym momencie, że Karol od dłuższego czasu angażuje się w działalność na rzecz ochrony środowiska. Być może to pragnął przekazać, żeby dołożyć swoją cegiełkę, ponieważ rodzina królewska jest wzorem do naśladowania w Wielkiej Brytanii.

Pierwszym wyborem następcy tronu był więc SUV, który wpisywał się w standardy. Jaguar I-Pace. Nie zawitał jednak do królewskiego garażu na długo.

Dlaczego?

Tesla, a konkretnie Model S uważana jest za jeden z najbardziej pożądanych samochodów. Nie każdy wie, że jest stawiana na równi z limuzynami od Bentleya czy Rolls-Royca. Być może to przeważyło o decyzji zmiany pojazdu. Oczywiście specjaliści zawsze będą doszukiwać się teorii spiskowych, a odpowiedź może być prosta. Kto wie, czy Karolowi Tesla nie przypadła bardziej do gustu. Być może wyglądem, a może sposobem prowadzenia, ponieważ trzeba dodać, że książę przyjechał odwiedzić swojego ojca na fotelu kierowcy, a nie pasażera, jak to głównie widywano.

Tesla

fot. Tesla Model S

Więcej artykułów:

Hyundai i30 N nareszcie z nową skrzynią biegów! Czekaliście na nią?

Nowe znaki na autostradach! Ma być czytelniej

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej