Rolls-Royce
Główna Motonowości Rolls-Royce Phantom Tempus — mistrz czasu i przestrzeni! [WIDEO]

Rolls-Royce Phantom Tempus — mistrz czasu i przestrzeni! [WIDEO]

przez Krystian Paduch
0 komentarz

Rolls-Royce po raz kolejny podniósł poziom swojego modelu Phantom dzięki ekskluzywnej i rzadkiej kolekcji Phantom Tempus. Będąc w środku tego wyjątkowego samochodu, można zapomnieć o tym, że czas istnieje.

Phantom ma prawdziwie astronomiczny wystrój wnętrza. Według informacji prasowej, nowa kolekcja nazwana Phantom Tempus zainspirowano „czasem, zjawiskami astronomicznymi i nieskończonymi zasięgami wszechświata”.

"<yoastmark

Torsten Müller-Ötvös, dyrektor naczelny Rolls-Royce powiedział:

„Dzięki Phantom Tempus stworzyliśmy przestrzeń, w której te ograniczenia już nie obowiązują — czego dowodem jest celowy brak zegara. Klienci Rolls-Royce, nie są związani czasem. Świat zewnętrzny ze wszystkimi jego naciskami i żądaniami zostaje zapomniany ”.

Wyjątkowe egzemplarze Rolls-Royce

Jest tylko 20 wyprodukowanych egzemplarzy tych samochodów. Każdy z nich pomalowano specjalnym lakierem Kairos Blue, który przypomina rozgwieżdżone nocne niebo. Dodatkowo jego eleganckie wnętrze wyposażono w niesamowitą podsufitkę o nazwie Pulsar Headliner (zdjęcie tytułowe).

fot. Rolls-Royce

Wnętrze ozdobiono grafiką „Frozen Flow of Time”, którą tworzy się z jednego kawałka aluminium. Jest ono frezowane w celu stworzenia 100 „indywidualnie wyprofilowanych kolumn”. Kolumny ręcznie polerowano oraz anodowano na czarno, dzięki czemu mają wyjątkowy odblask. Przy zmieniającym się świetle dają wrażenie, jakby pływały. Jeśli chciałbyś zobaczyć wnętrze w wersji 360°, kliknij podany link.

Gwiazda na czele

Cała kolekcja w dużym stopniu skupia się na pulsarze, który jest astronomicznym zjawiskiem. Producent opisuje je jako „nieznany do 1967 r. i znajdowany tylko w najgłębszych zakątkach kosmosu (najbliższy odkryty dotychczas znajduje się 280 lat świetlnych). Te bardzo gęste, rozgrzane do białości gwiazdy emitują promieniowanie elektromagnetyczne w niezwykle regularnych impulsach. To właśnie czyni je jednymi z najdokładniejszych zegarów we wszechświecie”.

Spójrz na kolekcję Phantom Tempus powyżej, jak również obejrzyj krótkie wideo z prezentacją poniżej. W komentarzu napisz, co ci się w nim podoba, a co być zmienił.

Inne ciekawe projekty modelu Phantom znajdziesz w następujących artykułach:

Wyobraźnia klientów Rolls-Royce nie zna granic!

Niesamowity Rolls-Royce Phantom przebywa w Abu Dhabi

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej