Wypadek autobusu na A4
Główna Na drogach Wypadek autobusu na A4. ITD opublikowało nagranie! [WIDEO]

Wypadek autobusu na A4. ITD opublikowało nagranie! [WIDEO]

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Kilka dni temu miał miejsce tragiczny wypadek autobusu na A4. Inspektorzy ITD opublikowali mrożące krew w żyłach nagranie z miejsca zdarzenia, które publikujemy ku przestrodze innych użytkowników dróg.

Przypomnijmy, że w ostatni piątek przed północą (5-6 marca) doszło do tragicznego zdarzenia z udziałem autobusu turystycznego. Pojazd należał do ukraińskiego przewoźnika. ITD informuje, że autobus uderzył w barierę energochłonną, która znajdowała się na końcu pasa zjazdowego tuż przy MOP Kaszyce położonego pomiędzy Jarosławiem a Przemyślem.

Wypadek autobusu na A4

Fot. GITD

Wypadek autobusu na A4 i ofiary śmiertelne

Siła uderzenia była ogromna. Autokar przebił się przez barierki, a następnie przewrócił na bok i zsunął się ze stromej skarpy. W zdarzeniu poniosło śmierć aż 5 pasażerów, a 33 osoby zostały ranne. Łącznie w pojeździe podróżowało 57 osób, licząc włącznie z dwoma kierowcami.

Wypadek autobusu na A4

Fot. GTID

Autobus wyjechał z Poznania i miał dotrzeć na Ukrainę. Niestety podróż ta zakończyła się tragicznie. Inspektorzy ITD opublikowali nagranie z miejsca zdarzenia. Publikujemy je poniżej ku przestrodze innych kierowców…

Źródło: GITD

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej