SUV
Główna E-Mobilni Hummer EV — nowa odsłona SUV-a [WIDEO]

Hummer EV — nowa odsłona SUV-a [WIDEO]

przez Krystian Paduch
0 komentarz

GM ujawniło część specyfikacji swojego całkowicie nowego elektrycznego SUV-a – Hummera EV. Amerykański producent stwierdził jednak, że to nie koniec historii EV i zabrał nas na przejażdżkę w dziczy o temperaturze poniżej zera.

Jadąc w zaśnieżonym terenie, Hummer prezentuje swoje możliwości. W trakcie 40-sekundowego wideo pokazanego poniżej widać jak się go prowadzi na różnych śliskich i trudnych nawierzchniach . Przypomnijmy, że ten elektryczny SUV posiada trzy silniki generujące 1000 koni mechanicznych oraz niesamowite 15 600 Nm momentu obrotowego. Nowy Hummer EV zawiera również masywny 24-modułowy pakiet akumulatorów Ultium, który zapewnia zasięg ponad 350 mil, czyli ok. 560 km.

Elektryczny SUV w terenie

Jazda w terenie jest łatwiejsza dzięki w pełni niezależnemu układowi zawieszenia z adaptacyjnymi amortyzatorami pneumatycznymi. Zapewniają one regulację wysokości o ponad 15 cm, którą można zwiększyć o kolejne 15 cm w trybie „Extract Mode”. W standardzie ma również napęd na wszystkie cztery koła. Pod koniec filmu General Motors ogłasza, że ​​więcej informacji o jego najnowszym modelu SUV-a Hummera EV nadejdzie 3 kwietnia o godzinie 17:00 EST. Co to oznacza? Zainteresowani zdecydowanie powinni zaznaczyć to w swoich kalendarzach.

Na innym wideo opublikowanym przez General Motors 5 marca, możemy zobaczyć równie zimowy klimat. Testowano wtedy wiele funkcji Hummera EV takie jak cztery skrętne koła, czy też choćby opcja CrabWalk. Daje ona możliwość poruszania się SUV-a w terenie w sposób przypominający przemieszczanie się kraba. Zachęcamy do obejrzenia tego systemu na filmie powyżej.

Źródło: GMC

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej