Hyundai
Główna W korku Planujesz zakup SUV-a? Hyundai przygotował wyjątkową ofertę

Planujesz zakup SUV-a? Hyundai przygotował wyjątkową ofertę

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Od 15 do 20 marca 2020 roku, we wszystkich salonach Hyundai trwa specjalna promocja na SUV-y. Z oferty można skorzystać również przez internet. Jakie samochody zaliczają się do promocji? Wszystkie szczegóły znajdzie poniżej.

Pod koniec 2020 roku producent wprowadził wiele nowości. Jedną z nich był Tucson, który wystąpił w całkowicie nowej wersji, z nowym napędem i wyposażeniem. Nie była to oczywiście jedyna nowość. Kolejną była Kona, Santa Fe oraz niedawna nowość, Bayon.

W ramach promocji, która będzie obowiązywała od jutra, na każdy z powyżej wymienionych modeli, otrzymacie niepowtarzalny rabat. Upusty mogą sięgać aż 17 000 zł, więc jeżeli planowaliście zakup SUV-a, lepsza okazja może się nie trafić.

Oczywiście wyjątkowa oferta obowiązuje również na opcje finansowania. Producent wie, że leasing jest teraz popularną opcją, więc przygotował coś dla klientów biznesowych. Dla dodatkowej ochrony Hyundai przygotował także promocyjną ofertę ubezpieczeń.

Jak wspomnieliśmy we wstępie, oferta obowiązuje w salonach oraz przez stronę internetową. Klient może wybrać dowolną dla siebie formę zakupu samochodu. Spieszcie się, gdyż taka okazja może się nie powtórzyć!

Więcej artykułów:

BMW M2 CS — szalone konie od G-Power

Ile wynosi rekord nieopłaconych biletów parkingowych?

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej