Nowe policyjne radiowozy
Główna Na drogach Nowe policyjne radiowozy dla garnizonu dolnośląskiego

Nowe policyjne radiowozy dla garnizonu dolnośląskiego

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Nowe policyjne radiowozy trafią do służby we Wrocławiu i okolicach. Wszystkie pojazdy, które otrzymają mundurowi wyprodukował Volkswagen, który rzekomo miał zmieniać nazwę.

Funkcjonariusze z Wrocławia oraz z Legnicy mają powody do zadowolenia. W końcu ich flota doczekała się odświeżenia. Do obu miast trafi łącznie dwanaście oznakowanych radiowozów. Będą one służyć do codziennej służby patrolowej i nie tylko.

Nowe policyjne radiowozy

Policyjne radiowozy Volkswagena

Furgony, które otrzymała policja to Volkswageny Crafter z silnikami Diesla o mocy 176 koni mechanicznych. Warto podkreślić, że to kolejne pojazdy, które w tym roku trafiły do służby w województwie dolnośląskim. Po raz kolejny dostawy zrealizowała Komenda Główna Policji.

Policjanci podkreślają, że nowe samochody w ich rękach przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców województwa. Nigdzie natomiast nie informują, że auta te wykorzystywać będzie drogówka, co zapewne jest dobrą informacją dla wielu kierowców.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej