Ford
Główna W korku Ford Bronco w nowej odsłonie — w sam raz na biwak!

Ford Bronco w nowej odsłonie — w sam raz na biwak!

przez Krystian Paduch
0 komentarz

Ford Bronco to jeden z tych samochodów, którymi nie powinniśmy bać się jeździć w trudniejszym terenie. Ma on wszystko to, co powinien mieć samochód terenowy. Co więcej, poprzez nowe akcesoria, producent daje teraz dużo więcej, niż można by oczekiwać.

Współpracując z firmami RTR Vehicles, ARB 4×4 Accessories oraz 4 Wheel Parts model Bronco jest teraz dostępny w wielu opcjach. Zwiększają one jego możliwości do jazdy w terenie oraz poprawiają jeszcze bardziej jego wygląd.

Ford Bronco w różnych wersjach

Na przykład firma RTR Vehicles przejmuje ciężką czterodrzwiową edycję Badlands i wyposaża ją w niestandardowe suwaki skalne RTR oraz nowy tylny zderzak oraz kratkę z nadrukiem 3D RTR. Niesamowite 35-calowe opony Nitto Ridge Grappler zamontowane na kołach RTR Tech-6 robią dobrą robotę. Uzupełnieniem tego jest nowy, montowany na dachu pasek świetlny Project X, niestandardowa grafika RTR oraz 12-woltowa lodówko-zamrażarka „Type S Blizzard Box”. Dodaje ona trochę luksusu do wytrzymałego pojazdu terenowego.

Ford

fot. Ford / RTR Vehicles

Jeśli chodzi o firmę ARB 4×4 Accessories, to wyposażyła ona Bronco w nowy zestaw zderzaków z przodu i z tyłu, wytrzymałe suwaki skalne i osłonę mechanizmu różnicowego. Położyli również większy nacisk na znaczenie słowa off-road dzięki zastosowaniu dodatkowej podwójnej sprężarki ARB. Wewnątrz znajdziemy również lodówko-zamrażarkę „Zero”.

Ford

fot. Ford / ARB 4×4 Accessories

Dopełnieniem serii części zamiennych jest firma 4 Wheel Parts. Zajęła się ona czterodrzwiową wersją Black Diamond i stosuje modułowy przedni zderzak, płyty poślizgowe oraz platformę wyciągarki. Dodatkowo znajdziemy w nim wytrzymałe elementy zawieszenia, niestandardowy bagażnik dachowy. Co więcej, tuż nad głową znajdziemy namiot i sprzęt kempingowy. Mamy też markizę a w środku również lodówkę. Całość upiększa nowy zestaw 37-calowych opon BFGoodrich do błotnistego terenu. Połączono je z 17-calowymi felgami aluminiowymi Method.

Ford

fot. Ford / 4 Wheel Parts

Jak więc widzimy, dodatkowe akcesoria pomagają takim samochodom terenowym jak Ford Bronco stać się praktyczniejszymi. Co myślicie o tych akcesoriach? Wyraźcie swoją opinię w komentarzach poniżej.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej