Genesis
Główna W korku Genesis bije rekord Guinnessa — inni zostają w tyle [WIDEO]

Genesis bije rekord Guinnessa — inni zostają w tyle [WIDEO]

przez Krystian Paduch
0 komentarz

Należąca do Hyundaia firma Genesis pobiła rekord świata pod względem ilości dronów w powietrzu w tym samym czasie. Co skłoniło firmę do takiego sposobu przekazu informacji? Jak ich spektakl ma się do innych dotychczasowych rekordów?

W jednym z artykułów pisaliśmy o tym, jak firma motoryzacyjna KIA, zmieniając logo swojej marki, zrobiła to poprzez pokaz dronów. Jednak to, co uczyniła firma Genesis, jest bardziej spektakularne.

Rekord Genesis

Przedstawienie obejmowało pokaz 3281 dronów oświetlających nocne niebo Szanghaju. Chociaż w rzeczywistości był to tylko chwyt reklamowy dla firmy motoryzacyjnej, mimo to program pobił światowy rekord Guinnessa. Chodzi o największą liczbę bezzałogowych statków powietrznych unoszących się w powietrzu w tym samym czasie. Co ciekawe, stary rekord posiadała chińska firma „Shenzhen Damoda Intelligent Control Technology”. We wrześniu 2020 roku uczestniczyło w ich pokazie 3051 dronów. Dlatego ten nowy rekord sprawia, że ​​wystawa 2200 dronów w Rosji spadła na trzecie miejsce. Czwarty w kolejce jest z lipca 2018 r. wynik Intela nad Folsom w Kalifornii z 2066 dronami. Co skłoniło tego producenta samochodów do takiego pokazu w Chinach?

Genesis

fot. Genesis

Dyrektor generalny producenta, Markus Hennectak tak to skomentował:

„U podstaw obietnicy Genesis jest odwaga, by robić rzeczy inaczej. Nasz pierwszy moment w Chinach był wyjątkową okazją do nawiązania kontaktu z naszą publicznością i pokazania, o co chodzi w Genesis. Dzięki tym rekordowym pokazie dronów ożywiliśmy historię naszej marki i filozofię dla wielu chińskich konsumentów. Wkrótce udostępnimy konsumentom w Chinach jeszcze więcej inspirujących doświadczeń i produktów Genesis”.

Zachęcamy do obejrzenia tego pokazu na poniższym wideo. Podzielcie się również z nami w komentarzach czy Wam się podobało.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej