Maserati
Główna W korku Maserati ma nowego ambasadora – gwiazdę piłki nożnej

Maserati ma nowego ambasadora – gwiazdę piłki nożnej

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Maserati, czyli jeden z najbardziej prestiżowych producentów samochodowych ma nowego ambasadora. Nie mógł to być byle kto. Wybór padł na prawdziwą legendę piłki nożnej, biznesmena – Davida Beckhama!

Charakterystyczny trójząb jako logo – któż do nie kojarzy? Producent zaprezentował niesamowity spot reklamowy, w którym David występuje w głównej roli. Czy wybór mógł paść na lepszą osobę? Chyba nie. Beckham to prawdziwa legenda piłki nożnej, gwiazda show-biznesu i ikona stylu! Włoski producent samochodowy charakteryzuje się podobnymi cechami. Przede wszystkim, za pomocą współpracy pragnie rozpocząć zupełnie nową erę.  Zarząd jest zachwycony tym, jak przebiega współpraca! Paolo Tubito, dyrektor ds. marketingu, skomentował to tak:

Jako Marka jedziemy przed siebie, inaugurując nową Erę. Maserati napędza chęć podważania statusu quo dzięki wrodzonej innowacyjności, sile pasji oraz niepowtarzalnej stylistyce. Współpraca z Davidem to ucieleśnienie każdej z tych wartości.

Sam David również chwali sobie współpracę. Wszystko wskazuje na to, że będzie ona długofalowa, a piłkarza będziemy mogli oglądać w inspirujących spotach reklamowych. Do pierwszego zostawiamy Wam link poniżej. Dajcie znać, jak Wasze wrażenia!

Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, co producent ma na myśli mówiąc “nowa era”. A Wy?

Więcej artykułów:

Kolejny odcinkowy pomiar prędkości. Znamy datę uruchomienia

Rolls-Royce Cullinan — SUV szyty na miarę!

Google testuje nową aplikację — ratuje z niebezpieczeństwa!

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej