szeryf w bmw
Główna Na drogach Idiota w BMW wyhamowuje osobówkę do zera prosto pod tira [WIDEO]

Idiota w BMW wyhamowuje osobówkę do zera prosto pod tira [WIDEO]

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Trudno znaleźć kulturalne określenie na kierowców zachowujących się w ten sposób. Tym razem popis dał kierowca BMW.

Ograniczenie do 140 km/h na polskich autostradach to dla wielu kierowców zbyt mało. Jadąc znacznie szybciej i jednocześnie łamiąc przepisy, nie powinno gonić się kierowców jadących zgodnie z nimi nawet lewym pasem.

Kierowca z BMW miał jednak swój własny światopogląd na tę sprawę, a co gorsza, postanowił na drodze wymierzyć samosąd. Po wyprzedzeniu innego samochodu osobowego, który rzekomo go „blokował” wziął sprawy w swoje ręce. Wjechał przed wyprzedzony pojazd i mocno wcisnął hamulec. Pojazdy praktycznie się zatrzymały. Co gorsza, tuż za nimi jechał samochód ciężarowy, który o włos najechałby na tył wyhamowanego auta. Można śmiało stwierdzić, że niewiele zabrakło do tragedii.

szeryf w bmw

„Bandyta w BMW 435i”

Tak nieodpowiedzialne zachowanie powinno być karane w najsurowszy sposób i jest szansa, że tak też będzie w przyszłości. Na chwilę obecną niestety różnie z tym bywa. Nie wiadomo, czy autor nagrania wysłał je na policję. Właściciel kanału YouTube „Bandyta z kamerką” informuje, że nadal czeka na informację od nagrywającego czy podejmie ten krok.

Komentujący nagranie grzmią jednogłośnie, że sprawą powinni zająć się funkcjonariusze policji. Jeden z komentujących stwierdził bez skrupułów, że utrata prawa jazdy kierowcy BMW to za mało. Napisał, że „to jest usiłowanie zabójstwa…” Użytkownik VforArt był podobnego zdania, komentując: „masakra, to jest próba zabójstwa”.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Co więcej, mamy nadzieję, że sprawa będzie mieć swój finał przed wymiarem sprawiedliwości, a nieprzeciętnie nieodpowiedzialny bandyta w BMW zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Poniżej zamieszczamy całe nagranie i zachęcamy do dzielenia się Waszymi opiniami tutaj lub na naszym Facebook’u.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej