Ford
Główna Motonowości Ford Bronco w pancernej wersji od Maxlider Brothers

Ford Bronco w pancernej wersji od Maxlider Brothers

przez Krystian Paduch
0 komentarz

Nowy Ford Bronco otrzymał już znakomite oceny w zakresie możliwości terenowych. Nie powstrzymało to jednak entuzjastów przed wyciśnięciem dużo więcej z podstawowego auta terenowego z napędem 4×4.

Ford Bronco był już bohaterem na naszej stronie. W jednym z artykułów nasza koleżanka z redakcji opisała ciekawy przykład tego modelu, który dealer sprzedał przez przypadek. Niedawno na naszej stronie opisywaliśmy model Bronco, który dostał różne dodatkowe opcje terenowe. Trzeba przyznać jednak, że jest to samochód terenowy ze sporymi możliwościami. Docenili to chłopaki z firmy Maxlider Brothers Customs, którzy postanowili zrobić coś więcej dla tego auta. Zobaczcie sami, co w ich wypadku oznacza „coś więcej”.

Ford u entuzjastów

Bracia Kris i Erik Maxlider z ich firmy Maxlider Brothers Customs właśnie ujawnili swoją propozycję przeróbki tego auta terenowego. Ich propozycja przenosi Bronco na zupełnie nowy poziom. Ta szalona konstrukcja przyjęła standardowy układ 4×4 i dodano kolejną oś oraz mechanizm różnicowy. Dzięki temu stworzono potężną bestię z napędem 6×6.

Ford

fot. Maxlider Motors

Napędza ją standardowy silnik Coyote o mocy 460 koni mechanicznych. Dostępne będą jednak opcjonalne ulepszenia, takie jak turbosprężarka lub doładowanie. Inne ulepszenia obejmują pełny zestaw regulacji podnoszenia podwozia, bagażnik dachowy z paskiem świetlnym. Co więcej, mamy ogromne opony terenowe firmy BFGoodrich.

Ford

fot. Maxlider Motors

Ponieważ Maxlider Brothers jest oficjalnym partnerem Forda, te terenowe potwory 6×6 będą dostępne do zamówienia u dealerów. Przede wszystkim, jego cena w USA to jedyne 399 000 USD, czyli jakieś 1,5 mln złotych. Obecnie dostępny do rezerwacji na ich stronie internetowej, pierwszy ma zostać dostarczony już na początku przyszłego roku. Czy warto wydać te pieniądze? Oceńcie sami i podzielcie się Waszymi spostrzeżenia w komentarzach.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej