Ucieczka pijanej
Główna Na drogach Ucieczka pijanej zakończona na drzewie

Ucieczka pijanej zakończona na drzewie

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Ucieczka pijanej kobiety zakończyła się na przydrożnym drzewie. Na domiar złego okazało się, że poszukiwała ją policja.

Funkcjonariusze policji poinformowali o pościgu, który miał miejsce dzisiaj (21 kwietnia) około godziny 00:25. Mundurowi z łódzkiej drogówki zauważyli na ulicy Rokicińskiej pojazd marki Saab, który poruszał się w dosyć specyficzny sposób. Policjanci natychmiast zaczęli podejrzewać, że jego kierowca może być pod wpływem alkoholu i postanowili go zatrzymać.

Kierowca zignorował sygnał policjantów i wcisnął gaz, odjeżdżając w kierunku ulicy Niciarnianej. Funkcjonariusze ruszyli za nim. Po krótkiej chwili uciekinier próbował gwałtownie skręcić w lewo, co mu się nie udało. W momencie wykonania manewru stracił panowanie nad swoim samochodem i wpakował się prosto w przydrożne drzewo.

Ucieczka pijanej

Nieskuteczna ucieczka pijanej kobiety

Policjanci natychmiast udali się w kierunku samochodu, aby zatrzymać kierowcę i w razie potrzeby udzielić mu pierwszej pomocy. Mundurowi informują, że od razu po otwarciu drzwi z samochodu można było wyczuć intensywny zapach alkoholu. Natomiast uciekinier okazał się 28-letnią dziewczyną, której w skutek uderzenia nic się nie stało.

28-latkę poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wydmuchała wynik 1,5 promila. Po chwili policjanci sprawdzili ją również w swoich systemach i okazało się, że jest poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Łodzi. Kobieta tłumaczyła swoje nieodpowiedzialne zachowanie faktem, że była pijana i obawiała się zatrzymania. Takie tłumaczenie jednak na niewiele się zdało. Stróże prawa ukarali ją mandatami karnymi na łączną kwotę 1000 zł oraz zatrzymali jej prawo jazdy. Teraz o dalszym losie kobiety zadecyduje sąd. Może otrzymać karę nawet dwóch lat pozbawienia wolności. Ponadto jej pojazd trafił na parking policyjny.

Ucieczka pijanej

Źródło: Policja

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej