wypadek Autostrada A4
Główna Na drogach Autostrada A4: Wypadek trzech ciężarówek

Autostrada A4: Wypadek trzech ciężarówek

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Na autostradzie A4 doszło wczoraj (17 maja) do bardzo poważnego zdarzenia z udziałem trzech ciężarówek. Droga była nieprzejezdna przez kilka godzin.

Pechowo rozpoczął się tydzień na autostradzie A4. W poniedziałek na 345 kilometrze w kierunku Krakowa kilka minut po godzinie 10 doszło do zdarzenia z udziałem trzech ciężarówek.

Jeden z kierowców zawodowych bardzo poważnie ucierpiał. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał go do szpitala. Policjanci nadal wyjaśniają okoliczności zdarzenia, ponieważ nie wiadomo, dlaczego doszło do tego wypadku.

wypadek Autostrada A4

Autostrada A4 zablokowana

Funkcjonariusze policji poinformowali w swoim komunikacie, że droga była nieprzejezdna przez kilka godzin, a dla podróżnych wyznaczono objazdy drogą S86.

Przy tej okazji mundurowi zwracają się do kierowców z apelem o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Obecna deszczowa pogoda sprawia, że warunki na drodze są bardzo zdradliwe i niebezpieczne.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z miejsca zdarzenia wykonane przez funkcjonariuszy policji.

wypadek Autostrada A4

wypadek Autostrada A4

wypadek Autostrada A4

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej