kierowca audi zdemolował hyundaia
Główna W korku Kierowca Audi bez powodu zdemolował kompletnie Hyundaia

Kierowca Audi bez powodu zdemolował kompletnie Hyundaia

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Kierowca Audi przyjechał na parking leśny, a po kilku minutach wyżył się na stojącym tam Hyundaiu. Wyrządzone szkody okazały się bardzo poważne, a sprawcy grozi kilka lat więzienia.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdemolowanym samochodzie marki Hyundai, który stał zaparkowany na parkingu leśnym w okolicach rzeki Struga. Zgłaszającym okazał się poszkodowany, a sprawcą kierowca Audi, którego zachowanie ciężko zrozumieć.

Niezrównoważony kierowca Audi?

Właściciel Hyundaia wraz z dwójką znajomych znajdował się nad rzeką, gdy podszedł do nich agresywnie zachowujący się 38-latek. Mężczyzna próbował sprowokować napotkanych ludzi do bójki. Ci jednak rozsądnie postanowili się od niego oddalić. To najwidoczniej nie spodobało się sprawcy zdarzenia, który postanowił wyładować emocje na Hyundaiu stojącym na leśnym parkingu.

kierowca audi zdemolował hyundaia

Zniszczenia okazały się bardzo poważne. 38-letni właściciel Audi pourywał w Hyundaiu lusterka, wgniótł dach, uszkodził drzwi, urwał maskę oraz klapę bagażnika. Wyrwał również chłodnicę i rozbił szybę przednią oraz przednie i tylne lampy. Właściciel oszacował poniesione straty na ponad 3000 zł!

Co ciekawe, sprawca całego zamieszania po dwóch dniach sam stawił się na komendzie. Nie chciał jednak wytłumaczyć się ze swojego absurdalnego zachowania. Jego pomysł na wyładowanie się z emocji może okazać się bardzo nieprzyjemny, ponieważ teraz o jego losie zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej