lamborghini
Główna W korku Lamborghini Aventador S — dla pasjonaty! [WIDEO]

Lamborghini Aventador S — dla pasjonaty! [WIDEO]

przez Krystian Paduch
0 komentarz

Co zrobić jak ma się trochę wolnego czasu i spore możliwości artystyczne? Bardzo dobrze wykorzystał te cechy artysta z WoodworkingArt, który stworzył z drewna model Lamborghini Aventador S.

Niedziela to taki dzień, w którym wielu z nas ma możliwość trochę odpocząć od pracy i innych zajęć. Być może nawet niektórzy mają jakieś swoje hobby, któremu właśnie w wolnej chwili poświęcają całą swoją uwagę. Nie inaczej jest z artystami ze wspomnianej firmy WoodworkingArt. Śmiało możemy nazwać ich mistrzami snycerstwa, ponieważ to, co mogą zrobić z drewna, naprawdę budzi podziw. Właśnie opublikowali nowy film dokumentujący proces tworzenia Lamborghini Aventador S.

Drewniane Lamborghini

Wykonany z drewna cyprysowego z błyszczącą powłoką, supersamochód w skali 1:13 jest powoli kształtowany z jednego bloku drewna. Wyrzeźbiono w nim wiele skomplikowanych części, aby pasowały do całego modelu Lamborghini.

lamborghini

Niezwykle satysfakcjonująca dla oka rzeźba zawiera sporo dokładnie odwzorowanych szczegółów. Wśród nich są takie jak zawieszenie, dokładnie wyrzeźbiona komora silnika, malowane zaciski, drzwi nożycowe, jak również duże skrzydło z tyłu. Nie zapomniał nawet o wyrzeźbieniu wycieraczek.

lamborghini

fot. WoodworkingArt

Wiele można by napisać na temat wyjątkowej pracy nad tym modelem Lamborghini. Zachęcamy do obejrzenia wideo poniżej, aby zobaczyć całość pracy tego artysty. Nie jest to jedyny model, jaki wykonał, ponieważ w swoim dorobku ma również takie modele samochodów jak Audi Q7, Honda CRV czy chociażby Land Rover Defender. To tylko niektóre z nich, bo jest ich znacznie więcej.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej