wypadek szlaban
Główna Na drogach Przerażający wypadek. Szlaban przebił samochód na wylot

Przerażający wypadek. Szlaban przebił samochód na wylot

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Wypadek nigdy nie kojarzy nam się z niczym dobrym. Jednak niektóre ze zdarzeń szczególnie mrożą krew w żyłach. Tak było w opisanym poniżej przypadku.

Przerażający wypadek może mieć miejsce w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Ten wydarzył się podczas manewru zawracania wczoraj (3 czerwca) na jednej z dróg dojazdowych do Jeziora Klimkowskiego. Około godziny 17:40 kierujący Toyotą wykonując prosty manewr, nie zauważył szlabanu, na który dosłownie się nadział. Jak donoszą różne źródła, mężczyznę prawdopodobnie oślepiło słońce.

Bardzo poważny wypadek

Wypadek miał fatalne skutki. Szlaban przeszedł przez cały samochód i bardzo poważnie zranił kierowcę. Mężczyzna odniósł poważny uraz twarzoczaszki i musiał pilnie trafić do szpitala. Pomocy udzielały mu dwa zastępy straży pożarnej, ratownicy pogotowia ratunkowego, a także policja. Jak informuje portal interia.pl, kierującego przewieziono do szpitala w Gorlicach.

Ta sytuacja pokazuje jak niewiele potrzeba, aby doszło do nieszczęścia. Rozpoczął się również długi weekend, a na drogach panuje wzmożony ruch. Dlatego podczas prowadzenia samochodu czy innego pojazdu, zachowujmy cały czas szczególną ostrożność. Nigdy nie wsiadajmy też do auta pod wpływem alkoholu lub “wczorajsi”. Już wstępne raporty policji pokazują, że w tym roku w ciągu zaledwie kilku dni liczba zatrzymanych kierujących pod wpływem alkoholu będzie bardzo duża.

Apelujemy też o rozwagę do pieszych, którzy od 1 czerwca mają większe prawa. Pamiętajmy, że cmentarze są pełne osób, które w danej chwili miały pierwszeństwo!

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej