Land Rover Defender
Główna Motonowości Land Rover Defender Startech — sportowy design SUV-a!

Land Rover Defender Startech — sportowy design SUV-a!

przez Krystian Paduch
0 komentarz

Startech, spółka wchodząca w skład Brabus Group, zdobyła nowy model Land Rover Defender, zmieniając użytkowego SUV-a w bardziej wyrafinowaną maszynę. Sportowy design i wykończenie to tylko niektóre ze zmian w tym tuningu.

W standardowej formie Land Rover Defender to mocny i imponujący SUV z napędem 4×4. W zależności od stylu i specyfikacji dobrze prezentuje się w mieście, jak również i na wiejskich drogach. Jeśli chodzi o tę wersję Startech, jasne jest, że ich tuning dąży do bardziej cywilizowanego wyglądu. Nie jest szokujący, ale dzięki zmianom w nadwoziu i nowym felgom wygląda naprawdę super.

Land Rover Defender

fot. Startech

Biorąc pod uwagę zarówno trzydrzwiową wersję 90, jak i pięciodrzwiową 110, Startech dodaje sportowy zestaw stylizacyjny. Z przodu zamiast napisu Land Rover znajduje się teraz Startech. Poszerzył się przedni zderzak, a także przerobiono listwy progowe oraz tylny zderzak. Drzwi bagażnika tego SUV-a również zmieniono, dodając flagę Union Jack, aby uczcić dziedzictwo Defendera. Usuwając z drzwi koło zapasowe, Startech dalej podkreśla, że ​​ten Defender nie jest przeznaczony dla kierowców terenowych.

Land Rover Defender

fot. Startech

Jeśli chodzi o koła, firma tuningowa dodaje ogromny zestaw 23-calowych felg „Monostar E”. Są w kolorze czarnym, na które założono niskoprofilowe opony. Jego terenowy prześwit pozostał bez zmian, ale w stosunku do wersji podstawowej  jest o 35 mm niższy w normalnym trybie jazdy.

Wewnątrz, Startech może dodać czerwone, niebieskie lub czarne anodowane śruby. Dodatkowo może pomalować wszystkie metalowe części wnętrza, aby uzyskać bardziej sportową estetykę. Dopełnieniem pakietu personalizacji jest gama skór, w które można wyposażyć Defendera. Całość wygląda naprawdę dobrze, podkreślając sportowy charakter tuningu .

Land Rover Defender

fot. Startech

Spójrz na model Land Rover Defender po tuningu od Startech i napisz czy tak powinien wyglądać prawdziwy terenowy SUV. Wśród innych wiadomości motoryzacyjnych, zaprezentowano terenowy model Toyota Land Cruiser, również w wersji GR Sport.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej