Alfa Romeo
Główna Motonowości Alfa Romeo ma nowego dyrektora działu projektowego

Alfa Romeo ma nowego dyrektora działu projektowego

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Alfa Romeo może pochwalić się nowym nabytkiem w postaci świetnego dyrektora działu projektowego. Jest nim Alejandro Mesonero-Romanos.

Alejandro Mesonero-Romanos, który uczył się swojego zawodu w Hiszpanii, Korei Południowej i Francji. Od 1 lipca 2021 roku będzie wykorzystywał swoje międzynarodowe doświadczenie w służbie Grupie Stellantis. Będzie podlegał Jean-Pierre Plouemu, dyrektorowi ds. projektowania w Stellantis.

Alejandro Mesonero-Romanos i jego odważny styl przyczyniły się do odrodzenia marki Seat/Cupra. Jego praca nad modelami Cupra Tavascan i Formentor, Seatem Leonem 4. generacji, Ibizą 5. generacji i Aroną demonstruje, jak ich nowoczesny design może być bodźcem do rozwoju i zwiększenia atrakcyjności marki.

Alfa Romeo

Fot. Alfa Romeo

Alfa Romeo z kolejnym wizjonerem

Jean-Pierre Ploué powiedział: „Obecność Alejandro stanowi wielką szansę dla Alfy Romeo. Alejandro Mesonero-Romanos jest pasjonatem samochodów i przy realizacji modelu Cupra wykonał kawał dobrej roboty. Zespół projektantów Stellantis i ja cieszymy się na współpracę z Alejandro”.

Jean-Philippe Imparato, od stycznia 2021 roku dyrektor generalny Alfy Romeo, powiedział: „Jestem szczęśliwy, że będę mógł stawić czoła wyzwaniom, które czekają Alfę Romeo z osobą myślącą przyszłościowo, taką jak Alejandro Mesonero-Romanos. Ta bliska współpraca z pewnością przyniesie marce sukces”.

Misją Mesonero-Ramonosa będzie teraz odświeżenie Alfy Romeo. Alejandro ma kierować procesem elektryfikacji i modernizacji tej kultowej marki o ponad 110-letniej historii. Warto dodać również, że Alejandro Mesonero-Romanos jest absolwentem Royal College of Art w Londynie.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej