seat
Główna Motonowości SEAT ujawnia polskie ceny Ibizy i Arony po faceliftingu

SEAT ujawnia polskie ceny Ibizy i Arony po faceliftingu

przez Izaak Chwist
0 komentarz

SEAT ogłasza ceny odświeżonych wersji dwóch popularnych miejskich modeli, czyli Arony i Ibizy.

Ceny Arony w polskich salonach zaczną się od 711 zł netto w leasingu bez wpłaty własnej lub 76 300 zł przy jednorazowej płatności. Kompaktowa Ibiza będzie dostępna od 619 zł netto miesięcznie bez wpłaty własnej lub pełnej kwocie 61 800 zł. Polscy klienci Ibizy będą mogli również skorzystać z nowego programu „Szybki wybór”.

seat

Nowe SEAT- zaprojektowano, by odpowiedzieć na współczesne wymogi digitalizacji i dostępności w sieci. Podczas modernizacji modeli dla projektantów priorytetem było zachowanie młodzieńczego charakteru i intuicyjności obsługi. Dzięki zupełnie nowemu stylowi projektowania oraz wykorzystaniu najnowszych dostępnych rozwiązań pojazdy uzyskały ulepszoną funkcjonalność i jakość wnętrza.

Oba modele wyposażono w technologię Full Link we wszystkich wersjach wyposażenia. Umożliwia on podróżnym dostęp do Android Auto i Apple CarPlay. Z kolei system SEAT CONNECT zapewnia lepszą łączność z samochodem. Pozwala na zdalny dostęp do danych dotyczących stylu jazdy czy pozycji zaparkowanego samochodu. Ponadto Ibiza i Arona są oferowane z kompletem najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa. Wśród nich znajdziemy aktywny tempomat pozwalający na bezpieczną podróż na trasie w trybie półautonomicznym niezależnie od prędkości pojazdu.

seat

SEAT Ibiza i Arona – cenniki

Poniżej prezentujemy pełne cenniki obu hiszpańskich modeli.

Cennik SEAT Ibiza – rok produkcji 2021 – rok modelowy 2022

Cennik SEAT Arona – rok produkcji 2021 – rok modelowy 2022

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej