wypadek na a1
Główna Na drogach Bardzo niebezpieczny wypadek na A1

Bardzo niebezpieczny wypadek na A1

przez Izaak Chwist
0 komentarz

Wypadek na A1 miał miejsce dzisiaj (7 czerwca) w godzinach porannych. Na miejscu interweniowali ratownicy z LPR.

Do bardzo poważnego zdarzenia doszło dzisiaj tuż przed godziną 7:00 w Tuszynie w powiecie łódzkim. Na 326 kilometrze autostrady A1 w kierunku Łodzi dachowała osobowa Toyota. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 29 i 28 lat.

wypadek na 1

Wypadek na A1 bez ofiar śmiertelnych

Poranny wypadek na A1 wyglądał bardzo niebezpiecznie. Na szczęście obaj mężczyźni przeżyli. Pomocy poszkodowanym natychmiast udzielili świadkowie zdarzenia, a następnie ratownicy z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 29-letniego kierowcę wraz 28-letnim pasażerem przetransportowano helikopterem do łódzkich szpitali.

Okoliczności wypadku są nadal wyjaśniane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Tuszynie. Policjanci wraz ze strażakami pracowali na miejscu wypadku przez kilka kolejnych godzin. To z kolei wiązało się dla kierowców z brakiem przejazdu.

wypadek na 1

Przy tej okazji policjanci apelują do uczestników ruchu:

  • Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze i zachowaniu bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego oraz udzielaniu pierwszeństwa przejazdu.
  • Nie przeceniajmy własnych umiejętności podczas kierowania pojazdami. A ponadto stosujmy również zasadę ograniczonego zaufania wobec innych uczestników ruchu.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej