opony zimowe
Główna W korku Opony zimowe – warto się w nie zaopatrzyć

Opony zimowe – warto się w nie zaopatrzyć

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Piękna pogoda, więc jeszcze nikt nie myśli o tym, co nas czeka za kilka miesięcy, czyli zimnie, wietrze i przede wszystkim śniegu i lodzie. Okazuje się, że nie możemy o tym zapominać, ponieważ według pierwszych prognoz synoptyków, czeka nas zima stulecia! Czas zadbać o opony zimowe.

Pojawiają się pierwsze prognozy na zimę i okres świąteczny w 2021 roku. Okazuje się, że pierwszy raz od wielu lat, czekają nas białe święta! Synoptycy zapowiadają opady śniegu i niskie temperatury, jednak tylko w grudniu. Według prognoz, które wiadomo, że jeszcze mogą się zmienić, styczeń ma być ciepły.

„Średnia temperatura obszarowa za grudzień to 1.9 stopnia Celsjusza. Ubiegły początek zimy był cieplejszy od lat referencyjnych o ponad 2 stopnie Celsjusza. Jeśli więc prognozowana anomalia temperatury na tę zimę wynosi około zera, oznacza to, że czekać może nas grudzień chłodniejszy od tego w poprzednim roku”

Zapowiadają fanipogody.pl.

Czas na zmianę opon!

Nie ma nic ważniejszego, niż odpowiednie opony na śnieg, lód, które zapewnią nam przyczepność i zapobiegną wpadaniu w poślizg. Ważne jest też łatwe wyjeżdżanie z zasp. Może jeszcze teraz — początek grudnia, jest jeszcze za wcześnie, aby o tym myśleć, jednak czas szybko leci, dlatego warto mieć to z tyłu głowy. Możecie pisać swoje sprawdzone modele w komentarzach. Chętnie skorzystamy!

Więcej artykułów:

Punkty karne – wielkie zmiany nadchodzą!

Mandat za…zbyt szybką jazdę na rowerze

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej