Piotrkowice
Główna Na drogach Piotrkowice. Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku.

Piotrkowice. Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku.

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

8 września 2021 roku około godziny 19:30, miejscowość: Piotrkowice. Doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty. Sprawca zdarzenia zbiegł z miejsca wypadku. Policja prosi wszystkie osoby, które mają informację na temat zdarzania, o pilny kontakt pod numer tel. 47 72 42 213 lub 47 72 42 243.

Do zdarzenia doszło 8 września 2021 roku wieczorem, w województwie mazowieckim. Informacja o wypadku trafiła do policjantów z Grodziska Mazowieckiego około godziny 19:35. Niestety, pomimo przeprowadzanej reanimacji ofiara, którą był rowerzysta – 58-letni mężczyzna, zmarł na skutek obrażeń.
Trwają poszukiwania sprawcy, ponieważ zbiegł on z miejsca zdarzenia. Według wstępnych ustaleń poszukiwany jest samochód dostawczy. Policja na miejscu zabezpieczyła urwane lusterko, które najprawdopodobniej należy do sprawcy.

Mundurowi proszą wszystkie osoby, które mają informację na zdarzenia o kontakt.  Jeżeli masz wideo rejestrator, który nagrał wypadek na drodze wojewódzkiej nr 876 od Mszczonowa do Tarczyna, byłeś świadkiem zdarzenia, albo jesteś właścicielem warsztatu, do którego zgłosił się możliwy sprawca, Twoja informacja będzie bardzo cenna i pomocna w śledztwie.

Informacje na temat zdarzenia można zgłaszać osobiście na Komendzie w Grodzisku Mazowieckim, albo pod numerem telefonu: 47 72 42 213 lub 47 72 42 243.

Przypominamy również o wydarzeniach, które miały miejsce w Sejnach. Poszukiwania sprawcy nadal trwają: Sejny. Policja poszukuje świadków potrącenia pieszej [VIDEO]

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej