Warszawa
Główna Na drogach Warszawa: przez weekend utrudnienia w ruchu i objazdy

Warszawa: przez weekend utrudnienia w ruchu i objazdy

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Warszawa. Ważna informacja dla mieszkańców i osób, które planują przyjazd na weekend. Przez zmianę nawierzchni, planowane jest zamknięcie ulicy Połczyńskiej.

Prace drogowe rozpoczną się już w piątek 10 września 2021 roku od godziny 22:00 i potrwają do poniedziałku 13 września 2021 roku do godziny 04:00. Mowa o odcinku drogi od ulicy Powstańców Śląskich do ul. Szeligowskiej.

Warto zaznaczyć, że trasy autobusów linii: 105, 197, 713, 743 i N42 zostaną zmienione na okres tych kilku dni. Linia 105 w kierunku osiedla Górczewska, pojedzie ul. Powstańców Śląskich i Człuchowską, i tak wróci na regularną trasę.

Dla autobusów linii 197, 713 i 743 w kierunku Ursusa-Niedźwiadka, Agricoopu i Wolicy będzie obowiązywał objazd przez Powstańców Śląskich, Człuchowską i Lazurową. Z kolei autobus nocny N42 skręci z ul. Połczyńskiej w Powstańców Śląskich i wróci na swoją trasę.

Objazdy dla kierowców

Zarząd Dróg Miejskich wychodzi naprzeciw, dlatego udostępnia kierowcom możliwe trasy objazdu. Jeżeli planujecie podróż z centrum, obowiązywać będą dwa objazdy: ulicą skręcić w prawo w ul. Powstańców Śląskich lub w lewo w ul. Dźwigową. Ponieważ drogi mogą być zakorkowane, zostaje trzecia opcja, czyli trasa S8.

W przypadku pierwszej opcji należy kierować się Powstańców Śląskich, skręcić w lewo w Człuchowską, a następnie w lewo w Lazurową. Tym sposobem dojedziecie do docelowej trasy. Wybierając ul. Dźwigową, należy kierować się nią aż do Globusowej, następnie skręcić w ks. J. Chrościckiego, a następnie al. 4 czerwca 1989 roku wrócicie do Połczyńskiej.

Jeżeli macie jeszcze jakieś sprawdzone objazdy, dawajcie znać w komentarzach. Pomagajmy sobie nawzajem.

Więcej artykułów:

Jechał 250 km/h. Był zdziwiony, że policja go dogoniła.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej