Nie zatrzymał
Główna Na drogach Nie zatrzymał się do kontroli i staranował policjanta – dalsze informacje w sprawie

Nie zatrzymał się do kontroli i staranował policjanta – dalsze informacje w sprawie

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Niedawno pisaliśmy o sprawie, która miała miejsce w Radzyniu. 34-letni kierowca nie zatrzymał się do kontroli i staranował policjanta. Mamy dalsze informacje w sprawie. Kierowcy może grozić nawet dożywocie.

Wczoraj pisaliśmy o pościgu, w wyniku którego został potrącony policjant (link do artykułu TUTAJ). Trafił do szpitala z licznymi obrażeniami i złamaniami. Pogoń zakończyła się dopiero w momencie, kiedy mundurowi oddali strzały w opony. Uciekinierów zatrzymano i pobrano krew do badań. Okazało się, że zarówno kierowca, jak i pasażer byli pod wpływem środków odurzających.

Kierowca przyznał się do zarzutów

Jednak w momencie składania zeznań przyznał, że nie pamięta całej sytuacji. 34-latkowi postawiono poważne zarzuty, w tym usiłowania zabójstwa z premedytacją. Grozi mu nawet dożywocie. Pasażerowi również postawiono zarzuty, ponieważ utrudniał pościg. Wyrzucał przez okno w stronę mundurowych butelki. Zarówno jeden jak i drugi kawaler trafili do aresztu na najbliższe trzy miesiące.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej