Polska
Główna Na drogach Polska uprzejmość. Łamiesz przepisy? Jeszcze się pokłóć!

Polska uprzejmość. Łamiesz przepisy? Jeszcze się pokłóć!

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Polska uprzejmość na drogach nie zna granic. Okazuje się, że jeżeli łamiesz przepisy, możesz się jeszcze o nie pokłócić na środku drogi!

Sytuacji drogowych ciąg dalszy. Widać, że kierowcy nie zawsze wiedzą, jak odpowiednio zachowywać się na drogach. Okazuje się, że równie pan, który jedzie na czerwonym, ma równe uprawnienia do pana, który jedzie na zielonym.

Polska na drogach

Codzienna sytuacja: korek, światła i większe skrzyżowanie. Kierowcy zapaliło się zielone, więc wiadomo — ruszył. Jednak nagle przed nim wyrósł Fiat. Kierowca, z którego perspektywy obserwujemy nagranie, strąbił go, a ten drugi zaczął mu przyhamowywać. Sytuacja najprawdopodobniej wyglądała tak, że Pan w Fiacie, wjeżdżając na skrzyżowanie, faktycznie miał zielone, jednak stanął w korku, więc to światło zmieniło się na czerwone.

Przypominamy, że w takiej sytuacji, gdy kierowca nie ma pewności, że przejedzie na zielonym przez całe skrzyżowanie, nie powinien na nie wjeżdżać. Ale po co pogłębiać swoją wiedzę skoro można się pokłócić? 😉 Nagranie poniżej.

Źródło: STOP CHAM

Polecane artykuły:

S8: urządzenia do pomiarów prędkości pojawią się już wkrótce

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej