nowe Warszawa strajk
Główna Na drogach Warszawa i plany remontów kolejnych ulic

Warszawa i plany remontów kolejnych ulic

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Warszawa nie zatrzymuje się w miejscu i planuje remonty kolejnych ulic. Tym razem chodzi o wymianę zniszczonych krawężników na ul. Bora-Komorowskiego. A to dopiero początek! Następna w kolejności jest zmiana nawierzchni na ul. Fieldorfa „Nila” do skrzyżowania z Meissnera i Abrahama.

Na Bora-Komorowskiego prace ruszyły pełną parą. Robotnicy wymieniają krawężniki nie tylko dlatego, że były już w opłakanym stanie. Jak zapowiada Zarząd Dróg Miejskich, to dopiero początek wielkich zmian. Z czasem dopracowany będzie pas zieleni, który zyska nowo zasianą trawę. Reasumując wszystko po to, aby nowe asfaltowanie wyglądało zjawiskowo!

Warszawa

Na Firldorfa „Nila” prace zakończą się po koniec listopada. Taki przynajmniej jest plan. Na wiosnę w planach jest wymiana nawierzchni na wszystkich sąsiadujących ulicach, czyli m.in. Meissnera i Abrahama.

Warszawa nie zatrzymuje się

To jedna z wielu zmian, która zachodzi na drugiej, można powiedzieć mniej znanej i turystycznej części stolicy. Rondo Żaba przeszło remont już jakiś czas temu. Przyszedł czas na kolejne ulice, a w planach są kolejne. Stolica stale się rozwija i niezmiennie robi wrażenie na turystach! Warto zauważyć, że mniej zachwyceni są na pewno kierowcy. Dlaczego? Ponieważ roboty drogowe przyczyniają się do powstawania licznych korków, szczególnie w godzinach szczytu. Jak to się mówi, coś za coś. Na koniec wszystkim będzie się podobało!

Polecane artykuły:

Marszałkowska doczeka się nowego przejścia dla pieszych

Kolejny rozbity samochód z wypożyczalni

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej