kierowca szeryf
Główna Na drogach Szeryf z Hondy na drogach. Bardzo mu się spieszyło [VIDEO]

Szeryf z Hondy na drogach. Bardzo mu się spieszyło [VIDEO]

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Typowy szeryf drogowy. Siedzi na zderzaku, mruga długimi, a jak nie zjedziesz odpowiednio szybko, to zajeżdża Ci drogę. Chyba każdy to zna…

Typowa sytuacja na autostradach, czy drogach szybkiego ruchu. Założenie jest takie, że lewy pas służy do wyprzedzania. To, że nie każdy rozumie tę zasadę, to już inna sprawa. Przypominamy, więc, że na lewym pasie wyprzedzamy — i wracamy na prawy, aby zwolnić lewy pas innym, którzy będą chcieli nas wyprzedzić.

Wtedy unikniemy takich sytuacji, jak na filmie, który Wam dzisiaj zamieszczamy. Panu ewidentnie bardzo się spieszyło. Inny kierowca nie zjechał mu z drogi odpowiednio szybko, jak tamten by chciał, więc należało go ukarać. Jego i innych uczestników ruchu drogowego.

Po tym jak już wyprzedził, zajechał mu drogę i jechał na równi z…samochodem ciężarowym, który wiadomo, że ma ograniczenie na autostradach do 90 km/h. W ten sposób powstał zator na drodze. Czy było warto? Wątpimy. Czy kierowca otrzymał nauczkę? Raczej nie. Raczej ten drugi się ośmieszył. Zresztą, oceńcie sami.

Szeryf chyba zapomniał o nowych przepisach

Które nakazują utrzymania odpowiedniej odległości od samochodu, który jedzie przed nami. Jeżeli porusza się z prędkością około 120 km/h, my powinniśmy zachować odległość 60 m. jednak kto by się tym przejmował w ferworze emocji!
Polecane artykuły:

Czy rowerzyście wszystko wolno? Najwyraźniej tak! [VIDEO]

Kierowca wpadł w trakcie kontroli. Był poszukiwany

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej