przejście dla pieszych Lublin Olsztyn
Główna Na drogach Lublin: wypadek na pasach. Kierowca próbował wyminąć? [VIDEO]

Lublin: wypadek na pasach. Kierowca próbował wyminąć? [VIDEO]

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Do wypadku doszło w pięknej miejscowości Lublin. Kierowca nie przepuścił na pasach nastolatka. Na nagraniu widać jednak dziwne zachowanie kierującego. Próbował wyminąć chłopaka?

Na filmie wygląda to tak, jakby kierowca zauważył, że pieszy wyszedł na przejście, jednak tamten stwierdził, że przejedzie szybciej. Więc wyminął młodego, odbijając w lewo. Niestety. Jego kalkulacje nie potwierdziły się i chłopak szedł szybciej.

Nic nie zmieni faktu, że od dłuższego już czasu piesi mają bezwzględne pierwszeństwo na psach. Nie ma znaczenia, czy samochodem jedziemy szybciej. Jeżeli człowiek zbliża się do przejścia — my, w samochodzie mamy obowiązek zatrzymać się. Chłopak z nagrania trafił do szpitala z obrażeniami. Miejmy nadzieję, że skończyło się tylko na kilku obiciach.

Załączamy ten film ku przestrodze. Ostatnio coraz częściej dochodzi do wypadków z udziałem pieszych, ale nie tylko. Pisaliśmy też o wypadku, w którego wyniku ucierpiało wino. To była akurat szczęśliwa historia. Kierowcy, miejcie oczy dookoła głowy i uważajcie na siebie i innych! Pamiętajcie, że nie jesteście sami na drodze.

Polecane artykuły:

Podpalił radiowóz, ale nie cieszył się długo wolnością

ITD: uciekał ze znakiem drogowym. Tego jeszcze nie było!

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej