wypadek model polało
Główna Na drogach Polało się wino. Wypadek na warszawskiej ekspresówce

Polało się wino. Wypadek na warszawskiej ekspresówce

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Do wypadku doszło na trasie S8 w kierunku Białegostoku. Całe szczęście nikt nie ucierpiał, ale polało się wino. Zderzyły się dwie ciężarówki — jedna wiozła wino.

Czerwony kolor na drodze wyglądał przerażająco. Całe szczęście okazało się, że to tylko wino. W niedzielny poranek doszło do wypadku na trasie S8 w kierunku Białegostoku, a dokładniej w miejscowości Nadma. Zderzyły się ze sobą cztery samochody — dwie ciężarówki i dwie osobówki. To, że nikt nie ucierpiał, wydaje się cudem.

W wyniku zderzenia na środek drogi przewrócił się tir. Droga była nieprzejezdna do godzin popołudniowych. Kierowcy byli kierowani na objazd. Jak się później okazało, jedna z ciężarówek przewoziła wino i to ono ucierpiało najbardziej w wyniku całego zdarzenia.

Niestety, wypadki na S8 zdarzają się niemalże codziennie. Mieszkańcy Warszawy śmieją się, że jest jakaś klątwa. Trzeba przyznać, że jest do dziwne, że dochodzi aż do tylu zdarzeń, wielokrotnie poważniejszych w skutkach niż wino. Kierowcy mieli wyjątkowe szczęście, ponieważ do szpitala przewieziono jedynie starszą panią i to też jedynie w celach profilaktycznych.

Pozostaje mieć nadzieję, że wino, które było w ciężarówce, nie było długo leżakowanym, które swoją ceną przyprawiłoby o ból głowy. Nie wiadomo jeszcze, jak doszło do zdarzenia. Sprawę bada policja.

Polecane artykuły:

ITD: uciekał ze znakiem drogowym. Tego jeszcze nie było!

Lamborghini Aventador Roadster S – jedyny taki na świecie! [VIDEO]

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej