poszukiwany
Główna Na drogach Poszukiwany sprawca wypadku [VIDEO]

Poszukiwany sprawca wypadku [VIDEO]

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

W artykule załączamy nagranie z wypadku. Poszukiwany jest sprawca, który uciekł z miejsca zdarzenia. Byłeś świadkiem? Koniecznie daj znać!

To już kolejny taki przypadek, kiedy to sprawca wypadku ucieka z miejsca zdarzenia. Na nagraniu widzimy, jak kierowca Passata, który za moment włączy się do ruchu, na początku odbija się od jednej do drugiej strony.

Gdy już wjeżdża na główną drogę — prawdopodobnie ekspresówkę, wjeżdża w samochód, z którego perspektywy oglądamy nagranie. Co się stało po tym wszystkim? Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Jeżeli byłeś świadkiem, koniecznie daj znać! Niestety autor nie podał dokładnego numeru drogi, jednak takiego zdarzenia chyba nie da się zapomnieć.

Kolejny poszukiwany

W Polsce cały czas dochodzi do sytuacji, w których sprawcy wypadków szybko zmywają się z miejsca zdarzenia. Niestety dla nich, w dobie kamerek samochodowych, internetu i nowoczesnych urządzeń policyjnych, znalezienie ich to kwestia czasu. Nie uciekną od odpowiedzialności, a tylko pogarszają swoją sytuację.

W przypadku, który teraz opisujemy, zachowanie kierowcy Passata budzi wiele pytań. Dlaczego jechał slalomem? Prawdopodobnie był pijany. Dlaczego prowadzący pojazd, w który uderzył, nie reagował odpowiednio wcześniej? Mógł zwolnić i pozwolić Passatowi pojechać pierwszemu. Wtedy nie doszłoby do wypadku, chociaż kto wie, czy nie skończyłoby się to o wiele gorzej…

Na koniec, najważniejsze, że nikt nie ucierpiał.

Czytaj dalej:

Służbowe porachunki na drodze [VIDEO]

ITD: lenistwo u kierowcy autobusu mogło się skończyć tragicznie

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej