Warszawa - kasprzaka przechodził
Główna Na drogach Przechodził w niedozwolonym miejscu. Doszło do tragedii

Przechodził w niedozwolonym miejscu. Doszło do tragedii

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Na jednym z największych warszawskich skrzyżowań pieszy przechodził w miejscu niedozwolonym. Wpadł pod tramwaj.

Godziny wieczorne i główne skrzyżowanie, w samym centrum Warszawy, a dokładniej ulica Marszałkowska. Pieszy chciał przyspieszyć sobie drogę i nie iść przejściem podziemnym, a przebiec szybko na drugą stronę.

Niestety, nie zauważył, że nadjeżdża tramwaj. Pomimo sygnałów, które wydawał motorniczy, mężczyzna nic sobie z nich nie robił. Wpadł pod pojazd. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby, a ruch w centrum zablokowano na kilka kolejnych godzin.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna miał 3,5 promila alkoholu w organizmie. To może tłumaczyć, dlaczego zdecydował się na przejście, w takim miejscu i to jeszcze w godzinach szczytu! Nie wiadomo, jak poważnych obrażeń doznał. Został przetransportowany do szpitala.

Ostatnio ktoś również tamtędy przechodził…

Niestety w tym miejscu często dochodzi do niefortunnych zdarzeń z udziałem pieszych. W ostatnim czasie doszło tam do wypadku z udziałem niepełnosprawnego mężczyzny, który wpadł pod jadące Porsche. Kierowcy nie mają czasu na reakcję, ponieważ ludzi w ogóle nie powinno tam być.

Miejmy nadzieję, że to pierwsza i ostatnia taka sytuacja w Warszawie. Apelujemy o rozwagę, nie tylko za kierownicą, ale również w momencie przechodzenia przez jezdnię.

Czytaj dalej:

Ukraiński kierowca najadł się wstydu, a inspektorzy ITD mieli ubaw

Scena jak z filmu na drodze w Łodzi. Dachowanie i iskry [VIDEO]

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej