Mercedes
Główna E-Mobilni Mercedes zaprezentuje VISION EQXX, czyli inny poziom motoryzacji

Mercedes zaprezentuje VISION EQXX, czyli inny poziom motoryzacji

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Producenci motoryzacyjni łamią wszelkie standardy. Mercedes zapowiedział premierę modelu, który jest efektem programu technologicznego. Jego celem jest przełamywanie barier techniki.

Samochody elektryczne są przyszłością motoryzacji. Trzeba stwierdzić ten fakt, pomimo iż wielu się z nim nie zgadza. Producenci dogłębnie dają znać, w którą stronę będzie szła ich produkcja przez najbliższe lata. Zapowiada się ogromny wybór elektryków.

Mercedes prezentuje swoją wizję przyszłości

VISION EQXX to model, który jak wspomnieliśmy, jest zaledwie elementem złożonego programu technologicznego. Producent mówi, że zaprojektowany model to prototyp najbardziej efektywnego, luksusowego i zarazem elektrycznego samochodu. Stworzono go w ekspresowym tempie przy współpracy wielu działów realizacyjnych. Efektem ma być coś wspaniałego. Czy faktycznie tak będzie?

Mercedes

Fot. Mercedes-Benz

Okaże się w poniedziałek 3 stycznia 2022 r. o godz. 18:00 (CET). To wtedy odbędzie się premiera, w której Wy również możecie wziąć udział. Wszystko będzie transmitowane pod adresem: https://media.mercedes-benz.com/vision_eqxx. Jeżeli nie będziecie mogli brać udział w czasie rzeczywistym imprezy, będzie możliwość obejrzenia nagrania z opóźnieniem.

To wydarzenie, którego prawdziwy fan motoryzacji nie może odpuścić!

Czytaj dalej:

Rowerzysta poczuł się bezkarnie na drodze. On może wszystko [VIDEO]

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej