telefon
Główna Na drogach Patrzył w telefon. Spowodował wypadek na autostradzie [VIDEO]

Patrzył w telefon. Spowodował wypadek na autostradzie [VIDEO]

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

Autostrada między Zwoleniem a Budčą na Słowacji. Jeden z kierowców patrzył w telefon, co było przyczyną wypadku. Nie zauważył pojazdu.

Do zdarzenia doszło 2 stycznia 2022 roku na autostradzie na Słowacji między Zwoleniem a Budčą. Jak wiadomo, na trasie szybkiego ruchu kierowcy rozwijają wysokie prędkości. W związku z tym należy zachować przy nich szczególną ostrożność. Mimo tego niektórzy wykorzystują ten moment do odpisania na maile, czy SMS-y. Prosta droga, więc co może się zdarzyć?

telefon

fot. Screen/YouTube

Z tego założenia wychodził też kierujący Mazdą 6 mężczyzna. Używał komórki w trakcie prowadzenia pojazdu, przez co nie zauważył, że zbliża się do innego samochodu. Właśnie w ten sposób doszło do wypadku. Na miejscu szybko pojawiły się służby ratownicze. Całe szczęście, wszyscy uczestnicy wyszli z tego cało.

Niech film, który Wam udostępniamy, będzie dla wszystkich przestrogą przed korzystaniem z urządzeń mobilnych w trakcie jazdy. Wystarczy chwila nieuwagi, a może dojść do tragedii, w wyniku której ktoś niewinny straci życie.

Czytaj dalej:

Ponad 20 h jazdy dziennej. Kierowca miał dwie karty

Gigantyczne kary dla pijanych kierowców. Projekt przyspiesza

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej