szeryf
Główna Na drogach Szeryf różne ma imię [VIDEO]

Szeryf różne ma imię [VIDEO]

przez Karolina Lipińska
0 komentarz

W Katowicach kierowcy spotkali się z dyrygentem ruchu. Młody szeryf na hulajnodze sterował ruchem, rozbierając się przy tym.

Pojęcie szeryfa ulicznego zwykle kojarzy się z osobą w samochodzie, która wykazuje agresywne zachowania. Okazuje się, że może przemieszczać się również na hulajnodze i to nie tej elektrycznej.

szeryf

fot. Screen/YouTube

Jeżeli myśleliście, że widzieliście już wszystko, to jesteście w błędzie. Na jednej z katowickich ulic sterowanie nad ruchem przejął młodziak na hulajnodze. Zatrzymywał samochody i kazał im zawracać. Do tego wszystkiego pozbywał się poszczególnych części garderoby. Dlaczego? Nie wiadomo. Sprawiał wrażenie, jakby był pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych.

Całość zdarzenia zarejestrowała kamera samochodowa jednego z uczestników zdarzenia. Autor nagrania był jednocześnie osobą, która poinformowała Policję o niebezpiecznym chłopaku. Poniżej zamieszczamy omawiane nagranie.

Czytaj dalej:

Notoryczne zakłamywanie zapisów z tachografów

Nie zachował odpowiedniej odległości. Wzbudzał podejrzenia.

Powiązane artykuły

0 0 Głosować
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej